• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok

SATIŞI TAMAMLANDI

İstanbul Anadolu / Ataşehir

Proje Bilgileri

 • Yapımcı FirmaAğaoğlu Şirketler Grubu
 • Proje TipiRezidans, Ev-ofis
 • Konut Sayısı319
 • Arsa Alanı283270 m2
 • Konut Tipleri1+0, 1+1, 2+1
 • Metrekare Alanı52 - 173 m2
 • Teslim TarihiEkim 2020
 • Satış Durumu% 100,00 Satıldı

Proje Hakkında

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok, Ağaoğlu Şirketler Grubu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de yaşama kazandırılıyor. İFM'nin içerisindeki tek konut ve satılabilir alanı olarak inşa edilecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok, 319 konuttan meydana geliyor. Projede 1+0'dan 2+1'e kadar konut seçeneği sunuluyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok'ta konutların büyüklükleri ise 52 metrekareden başlıyor.

Ödeme Seçenekleri

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok'ta lansman dönemine özel yüzde 15 indirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 50 peşinat ile kalan kısım için 36 ay vade farksız taksitlendirmenin yanında yüzde 20 peşinat ile kalan kısım için yine vade farksız 24 ay taksit yapılıyor.

Editörün Yorumu

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin tek satılabilir alanı A Blok satışa çıktı!

Ağaoğlu tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir'de yaşama kazandırılacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'nin içerisindeki trek satılabilir konut ve rezidans bloğu olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok içerisinde 319 adet rezidans barındırıyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok'ta konutlar 1+0, 1+1 ve 2+1 seçeneklerde alıcısına sunuluyor. A Blok'ta 1 adet 52 metrekare büyüklüğünde 1+0 daire, 310 adet 59 metrekare ile 143 metrekare arasında 1+1 daire, 8 adet 173 metrekare büyüklüğünde ise 2+1 daire seçenekleri bulunuyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi içerisindeki 6 bloğun yanında 22 katlı rezidans bloğu olarak yerleşecek olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok projesi mimari kadar lokasyonu ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Palladium AVM, Optimum Outlet AVM, Brandium AVM gibi alışveriş merkezlerine komşu olacak olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok Ülker Sports Arena'nın yanı başında yer alacak. Nezahat Gökyiğit Botanik Bahçesi'ne yakın konumda yer alacak proje içerisinde yaşayanlara doğa harikalarına şahitlik edebilme fıtsatı da sunacak.

Ulaşım anlamında İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ni içerisinde inşa edilecek olan metro sayesinde İstanbul içerisinde uzak yer kalmayacak. Projede yer alan rezidans konutlar ister home office isterse konut olarak kullanılabilecek. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok'tan birim sahibi olacaklar dilerlerse aylık 1.000 dolar seviyesinden başlayan fiyatlarla konutlarını kiraya verebilecekler. Ayrıca İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok konut alıcılarına dolar bazında yıllı yüzde 6 oranında kazanç garantisi sunuyor. İnşa çalışmlarına devam edilmekte olan İstanbul Uluslararası Finans Merkezi A Blok projesinin Ekim 2020'de teslim edilmesi planlanıyor.

Proje Tipi

 • Rezidans
 • Ev-ofis

Site Özellikleri

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Kat Planları

Yorum Yaz

 • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”