• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

AND Frekans 215

291.000 TL'den başlayan fiyatlar

İstanbul Anadolu / Kartal

Proje Bilgileri

 • Yapımcı FirmaAND Gayrimenkul
 • Proje TipiDaire
 • Konut Sayısı215
 • Arsa Alanı10000 m2
 • Konut Tipleri1+1, 2+1, 3+1
 • Metrekare Alanı52 - 143 m2
 • Teslim TarihiEylül 2020
 • Satış Durumu% 0,00 Satıldı

Proje Hakkında

AND Frekans 215 projesi İstanbul Anadolu Yakası Esentepe mevkiinde hayata geçiriliyor. AND Gayrimenkul güvencesi ile yaşama kazandırılacak olan AND Frekans 215 projesi 3 bloktan meydana geliyor. 413 konutluk kapasitesi ile dikkat çeken AND Frekans 215 projesinde 1+1'den 3+1'e kadar farklılık gösteren konut seçenekleri bulunuyor. AND Frekans 215 projesinde ön talep toplanmaya başlandı.

23.05.2018 AND Frekans 215 Fiyat Listesi

Daire TipiFiyat Aralığı
1+1291.000 TL'den başlayan fiyatlar
2+1514.000 TL'den başlayan fiyatlar
3+1822.000 TL'den başlayan fiyatlar

Ödeme Seçenekleri

AND Frekans 215 projesinde yüzde 1 KDV fırsatı sunuluyor. Projede 15 Mayıs 2018-15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli GYODER-KONUTDER-İNDER'in ortak gerçekleştirdiği kampanya dahilinde yüzde 20 indirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 5 peşinat ile 0.98 faiz oranlı konut kredisi kullanma fırsatı sunuluyor.

Editörün Yorumu

AND Gayrimenkul, yeni projesi için ön talep topluyor!

AND Gayrimenkul, hayata geçirdiği projelere bir yenisi eklemek için kolları sıvadı. Anadolu Yakası'nı projesi için uygun bulan AND Gayrimenkul yeni projesini Kartal Esentepe mevkiinde hayata geçiriyor. AND Frekans adını verdiği yeni projesini Erkılıç Caddesi üzerinde inşa edecek olan firma, proje için ön talep toplamaya başladı. 3 bloktan oluşacak olan AND Frekans projesinde toplamda 413 konuta yer veriliyor. Her blok bir proje değerinde olacak AND Frekans projesinde ilk etapta yükselecek 215 konut AND Frekans 215 projesini oluşturuyor olacak. 

AND Frekans 215 projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunulurken projede yer alan 1+1 daireler 52,70 metrekareden, 2+1 daireler 93,09 metrekareden 3+1 daireler ise 143 metrekareden başlayan büyüklere sahip. Yerden ısıtma sistemi ile ısınımın sağlanacağı AND Frekans projeside radyatörlerin kaldırılması ve daireler için özel depo alanlarının oluşturulacak olması ile konutlar daha geniş kullanım alanlarına sahip olacak.

E-5 karayolu ve Anadolu Adalet Sarayı'na yürüme mesafesinde konumlanacak olan AND Frekans 215 projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. And Frekans 215 projesinin Eylül 2020 yılında alıcısına teslim edilmesi planlanıyor.

Anadolu Yakası’nın yeni yaşam merkezlerinden Kartal’da inşa edilecek AND Frekans ile ilgili detaylardan bahseden AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, “Kolektif yaşam konseptini, mekânların verimliliği noktasında bir adım daha öteye taşıdık. Her metrekareyi santim santim tasarladık. İhtiyacınızdan daha fazla metrekareyi satın almayın diye yerden ısıtma ile petekleri ortadan kaldırdık, sürgülü kapılar ile atıl alanlar oluşmasının önüne geçtik ve evinizde fazlalık yarattığını düşündüğünüz eşyaları koyabileceğiniz her daireye özel depo alanları planladık. Huzurla nefes alabileceğiniz balkonları ise unutmadık ve dairelerimizin tümüne balkon ekledik ’’ dedi.

Mimari tasarımını TAGO Architecs’in üstlendiği projenin iç mekan, ortak alan ve sosyal alanları ise Arketipo imzası taşıyor. Usta, “İç mimaride benimsenen verimlilik esasını, projenin hedef kitlesi ve konsepti ile uyumlu retro-modern bir yaklaşım ile tamamladık. Mutfaktaki karolardan, ortak alanlardaki yer döşemelerine, iç mekanlardaki enerjik tasarımdan, proje girişinde yer alan kütüphaneye kadar entegre bir kurgu ile projenin tümüne bu yaklaşımı yansıttık. Ortak alanları ise insanların günlük rutinlerini değiştirmeden, hayatın doğal akışında ve aynı frekansta sosyalleşebilecekleri şekilde planladık’’ diye konuştu. 

AND FREKANS DAİRE TİPİ AND FREKANS BAŞLANGIÇ FİYATI
1+1 291 BİN TL
2+1  514 BİN TL
3+1 822 BİN TL

 

 

Proje Tipi

 • Daire

Site Özellikleri

Bina Özellikleri

 • Asansör

Konut Özellikleri

 • Yerden ısıtma
 • Depo/kiler

İnşaat Teknikleri

 • Yapı denetimi yapılmış
 • Zemin etüdü yapılmış
 • Deprem yönetmeliğine uygun
 • Yalıtım yönetmeliğine uygun

Yorum Yaz

 • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”