• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

House’n Garden Selection

410.000 - 840.000 TL

Çanakkale / Merkez

Proje Bilgileri

  • Yapımcı FirmaMim İnşaat
  • Proje TipiDaire
  • Konut Sayısı30
  • Arsa Alanı3000 m2
  • Konut Tipleri2+1, 3+1
  • Metrekare Alanı80 - 174 m2
  • Teslim TarihiHaziran 2019
  • Satış Durumu% 0,00 Satıldı

Proje Hakkında

House'n Garden Selection projesi MİM İnşaat tarafından Çanakkale'de yaşama kazandırılıyor. 3 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek olan House'n Garden Selection projesi içerisinde 30 konut barındırıyor. House'n Garden Selection projesinde yer alan konutlar 2+1 ve 3+1 tiplerde alıcısının zevkine ve ihtiyaçlarına göre tasarlanıyor. Projede konutlar 80 metrekare ile 174 metrekare arasında değişiklik göstercek şekilde tasarlanabiliyor.

02.05.2018 House’n Garden Selection Fiyat Listesi

Daire TipiFiyat Aralığı
2+1410.000- 420.000 TL
3+1625.000- 840.000 TL

Ödeme Seçenekleri

House’n Garden Selection projesinde 0.69'dan başlayan faiz oranları banka kredili ödeme planlamaları oluşturulabiliyor. Ayrıca projede belli peşinat ile kalan konut fiyatı üzerinden kullanılacak banka kredisinin taksitleri daire teslim edildikten sonra ödemeye başlanıyor.

Editörün Yorumu

Self Housing sistemli proje!

Mim İnşaat güvencesi ile Çanakkale Güzelyalı mevkiinde yaşama kazandırılan House’n Garden Selection projesi bahçe ve teraslı daire konseptleri ile konut alıcılarının karşısına çıkıyor. Denize 130 metre olan yakınlığı ile göze çarpan House’n Garden Selection projesi 3 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor. House’n Garden Selection projesinde 30 konut yer alıyor. Projede 2+1, 3+1 tipte teras ve bahçeli konutlar bulunuyor. House’n Garden Selection projesinde 2+1 bahçeli daireler 80 metrekare, 2+1 teraslı daireler 95 metrekare, 3+1 bahçeli daireler 132 metrekare, 3+1 dubleks daireler ise 174 metrekare büyüklükte alıcısına sunuluyor. 

House’n Garden Selection projesini diğer konut projelerinden ayıran bazı özellikler bulunuyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler daire tiplerini, daire büyüklüklerini, dairelerinin bahçelerini diledikleri konseptlerde tasarlatabiliyor. House’n Garden Selection projesinde Ateş, su, metal ve tahta konsept seçeneklerinden birini belirleyerek bahçelerini bu konseptler ile dizayn ettirmek mümkün hale geliyor. Self housing adı verilen bu sistemde ihtiyaç ve isteğe göre konut seçmek ve düzenlemek Mim İnşaat tarafından kolay hale getiriliyor. Konutların kendilerine özel olarak ayrılmış 100 metrekarelik bahçe alanları bulunuyor. House’n Garden Selection projesi Haziran 2019'da alıcısına teslim edilecek. Proje tamamlanması ile alıcısına yüzde 20 oranında prim sağlayacağı ön görülüyor.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 410 bin TL-840 bin TL

Proje Tipi

  • Daire

Site Özellikleri

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Kat Planları

Yorum Yaz

  • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”