• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

Barbaros Reserve Residences

1.640.000 - 3.335.000 USD

Muğla / Bodrum

Proje Bilgileri

 • Yapımcı FirmaPeska Turizm Yatırım A.Ş
 • Proje TipiDaire, Rezidans
 • Konut Sayısı42
 • Arsa Alanı0
 • Konut Tipleri2+1, 3+1, 6+1
 • Metrekare Alanı328 - 665 m2
 • Teslim TarihiMayıs 2020
 • Satış Durumu% 0,00 Satıldı

Proje Hakkında

Barbaros Reserve projesi Sera Group'un güvencesi ile Bodrum Yalı Koyu'nda yaşama kazandırılıyor. 2 fazdan oluşan Barbaros Reserve Residences projesinin ilk fazında 42 yaşam alamı yer alacak. Her ihtiyaca karşılık verecek çeşitlilikte konut seçenekelerinin bulunduğu Barbaros Reserve Residences projesinde 328 metrekare ile 665 metrekare arasında değişiklik gösterecek büyüklüklerde yaşam alanları bulunuyor. Projenin ilk fazı Kempinski Hotel güvencesi ile

Ödeme Seçenekleri

Barbaros Reserve Residences projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunulabiliyor.

Editörün Yorumu

Bodrum'un gözde koyu Yalıçiftlik'te yükselecek!

Bodrum'un gözde koylarından Yalı Koyu'nda koyun tamamını kapsayacak büyüklükte inşa edilecek olan Barbaros Reserve Residences projesi 2 fazdan oluşuyor. Sera Group güvencesi ile hayata geçirilecek Barbaros Reserve Residences projesinin ilk fazında birbirinden bağımsız 42 adet konaklama birimi bulunuyor. 3+1 ve 6+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Barbaros Reserve Residences projesinde birimlerin büyüklükleri 328 metrekare ile 665 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde dizayn ediliyor. Barbaros Reserve Residences projesinde yer alan konut seçenekleri büyüklük ve biri tipi açısından çok çeşitlilik gösteriyor. Her ihtiyaca karşılık verilebilecek nitelikte tasarlanan Barbaros Reserve Residences projesi bulunduğu Yalı Koyu'nun özelliklerine de hakim olabilecek. Barbaros Reserve Residences  projesi 49 yıllık mülkiyet hakkı ile alıcısına sunuluyor.

Yalı Koyu üzerinde bulunan Kempinski Hotel'in yanı başında inşa edilecek olan Barbaros Reserve Residences projesinin ilk fazının yönetimi yanı başında bulunan Kempinski Otel İşletmeciliği tarafından gerçekleştirilecek. Bu fazda konaklayacaklar Kempinski tarafından oluşturulan tüm imkanlardan yararlanabilecek. Barbaros Reserve Residences projesinde bulunan tüm birimler içleri tamamen eşyalı ve donatılı olacak şekilde alıcısına sunuluyor. Projede donatıların hazır şekilde sunulmasıyla yalnızca valiz ile gelip yaşam alanlarına yerleşilebilinecek. İlk fazda yer alacak konutların dubleks yapılı olanlarının tamamının kendine özel yüzme havuzu yer alırken dubleks daireler dışında farklı yapılarda yer alan sayılı daireler yüzme havuzunu ortak kullanım alanı olarak kullanabilecek. Ayrıca projede bahçeli yaşam alanları da oluşturuluyor. Barbaros Reserve Residences projesinin kendine özel 350 metre uzunluğunda plajı da bulunuyor.

Barbaros Reserve Residences projesinin 2. fazı olarak inşa edilecek kısımda ise özellikler 1. fazı karşılar nitelikte oluyor. Yaşam alanı sayısı olarak planlamaların devam ettiği 2. faz içerisinde 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunacak. 2. fazdaki daire tiplerinin dubleks ve bahçeli seçenekleri de bulunacak. Barbaros Reserve Residences projesinin 2. fazında bulunan yaşam alanlarının büyüklükleri 183 metrekare ile 231 metrekare arasında farklılık gösterecek şekilde tasarlanıyor.

Lokasyon itibari ile ilgi çeken Barbaros Reserve Residences projesinin ilk fazı 2018'in yazında alıcılarına teslim edilecek olup 2. fazın ise Mayıs 2020'de teslim edilmesi planlanıyor. Barbaros Reserve Residences projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

En düşük en yüksek konut fiyatı: 1 milyon 804 bin dolar-3 milyon 657 bin 500 dolar
Ortalama metrekare birim fiyatı: 5 bin 500 dolar

Proje Tipi

 • Daire
 • Rezidans

Site Özellikleri

 • Deniz manzarası
 • Orman manzarası

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Kat Planları

Yorum Yaz

 • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”