• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

Metay Bahçecik Villaları

1.075.000 TL'den başlayan fiyatlar

Kocaeli / Bahçecik

Proje Bilgileri

 • Yapımcı FirmaMetay Yapı
 • Proje TipiVilla
 • Konut Sayısı13
 • Arsa Alanı4875 m2
 • Konut Tipleri4+1
 • Metrekare Alanı200 - 200 m2
 • Teslim TarihiHemen Teslim
 • Satış Durumu% 23,08 Satıldı

Proje Hakkında

Kocaeli Başiskele bölgesi Bahçecik mevkiinde inşa edilecek Metay Bahçecik Villaları, Metay Yapı imzası taşıyor. 13 müstakil villadan oluşan Metay Bahçecik Villaları projesi içerisinde 4+1 tiplerde dubleks konutlara yer veriyor. Brüt 200 metrekare büyüklükte tasarlanan Metay Bahçecik Villaları, özel bahçelere sahip olacak.

20.07.2020 Metay Bahçecik Villaları Fiyat Listesi

Daire TipiFiyat Aralığı
4+11.075.000- 1.075.000 TL

Ödeme Seçenekleri

Metay Bahçecik Villaları projesinde villalara banka kredisi kullanarak sahip olunabiliyor.

Editörün Yorumu

Kocaeli Bahçecik'te yeni villa projesi!

Metropol şehir İstanbul'a yakınlığı kadar şehir yoğunluğundan uzak olan Kocaeli, villa projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Başiskele mevkiinde inşa edilecek yeni villa projesi Metay Bahçecik Villaları adı ile alıcısının karşısında sahne alıyor. 4 bin 875 metrekare arsa alanı üzerine 13 müstakil villa ile yerleşen Metay Bahçecik Villaları projesi mimari faktörleri ile dikkat çekiyor. Deprem tehlikesi yaşayan bölgelerde tescih edilmekte olan çelik konstrüksiyon ile inşa edilecek olan Metay Bahçecik Villaları projesi deprem ve diğer yıkıcı doğal afetlerden en az seviyede etkilenecek şekilde tasarlanıyor. Konumlandığı alan üzerine ek olarak 1 metre ekstra yüksekliğe sahip olacak Metay Bahçecik Villaları projesi toprak kayması yaşanması gibi durumlarda bu yükseklikten faydalanıp hasar almadan durumdan kurtulabiliyor. Bunlara ek olarak gazbeton duvar ile örülecek cephelere sahip olacak Metay Bahçecik Villaları projesi yangın ve deprem gibi olaylara şahit olmamak için yüksek performans sergiliyor. 

Metay Bahçecik Villaları projesi müstakil villalarını tamamını 4+1 tipte dubleks konseptte inşa ediyor. Projede yer alacak 4+1 dubleks villalar brüt 200 metrekare büyüklüğünde alıcısının kullanımına sunulacak. Metay Bahçecik Villaları projesinde vilların tamamı kendisine ait bahçelerle teslim edilecek. Projedeki vilların bahçelerin büyüklükleri 100 metrekare ile 230 metrekare arasında değişiklik gösterecek. Ortak kullanım olarak yüzme havuzu ve çocuk oyun alanlarının yer alacağı Metay Bahçecik Villaları projesinde güvenlik üst seviyede olacak. Projede yer alacak villarda şömine, ankastre, spot aydınlatma gibi donatılar standart olarak villa sakinlerinin kullanımına sunulacak. 

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen Metay Bahçecik Villaları projesi alıcılarına Eylül 2018'de teslim edilecek. Teslimlerinin gerçekleştirilmesi ile alıcılarına prim konusunda yüzde 15 kazandıracağı öngörülen Metay Bahçecik Villaları projesinde tapu masraflarının yarısı firma tarafından karşılanacak. 

Villa fiyatı: 1 milyon 75 bin TL

Proje Tipi

 • Villa

Site Özellikleri

 • Çocuk oyun alanları
 • Açık yüzme havuzu
 • Güvenlik

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Kat Planları

Yorum Yaz

 • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”