• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

Meydan Dükkanları

SATIŞI TAMAMLANDI

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Proje Bilgileri

  • Yapımcı FirmaMakro İnşaat - Akyapı
  • Proje TipiDükkan
  • Konut Sayısı330
  • Arsa Alanı53086 m2
  • Konut Tipleri
  • Metrekare Alanı40 - 2113 m2
  • Teslim TarihiOcak 2017
  • Satış Durumu% 100,00 Satıldı

Proje Hakkında

Makro – Akyapı Ortak Girişimi imzası taşıyan Park Mavera projesinin ticari alanları Meydan Dükkanları adıyla satışa çıkıyor. 330 dükkandan oluşan Meydan Dükkanları, yerli – yabancı tüm işletmeler için her gün yüzbinlerce tüketiciye ulaşma imkanı sunuyor. Projede 90 adet cadde dükkanı, 102 adet teras dükkanı, 80 adet cadde mağaza ve 58 adet teras mağaza yer alıyor.

Ödeme Seçenekleri

Emlak Konut onaylı ödeme seçenekleri


1- Peşin satış veya banka kredili satış : Satın alınan dükkan bedelinin tamamının nakden veya banka kredisi yöntemi ile ödenmesi halinde yüzde 6 satış iskontosu uygulanacak.


2- Peşin ve vadeli satış (Opsiyon 1) : Satın alınan dükkan bedelinin yüzde 75'i nakit veya banka kredisi, kalan tutar ise yüzde 12,5'lik vade farksız 2 (iki) eşit senet ile ödenmesi durumunda yüzde 3 iskonto uygulanacak.


Ödeme Tarihleri:
1. Senet: 15 Mart 2016
2. Senet: 15 Mart 2017


3- Peşin ve vadeli satış (Opsiyon 2) : Satın alınan dükkan bedelinin yüzde 55'i nakit veya banka kredisi, kalan tutar ise yüzde 15'lik vade farksız 3 (üç) eşit senet ile ödenecek.


Ödeme Tarihleri:
1. Senet: 15 Mart 2016
2. Senet: 15 Eylül 2016
3. Senet: 15 Mart 2017

Editörün Yorumu

Meydan Dükkanları'nın açık artırması yapıldı


Başakşehir Merkez’deki Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında inşa edilen Meydan Dükkanları, 1 milyonluk şehrin çekirdeğinde yer alıyor. Meydan Dükkanları, Türkiye’de ilk defa kamu kurumlarını tek bir merkezde toplayan kent meydanındaki tek ticari ünite olma özelliğini taşıyor.

Meydan Dükkanları, çevresindeki resmi kurum alanlarının yanı sıra; 372 bin metrekarelik büyüklüğüyle Türkiye’nin en büyük şehir parkı, 8 ihtisas hastanesini içinde barındıran Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük sağlık tesisi olan İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, metro, tramvay, binlerce araçlık otopark ve 3. Köprü bağlantı yolu ile Türkiye’nin en hareketli lokasyonlarından biri. Taksim Meydanı'nın iki katı büyüklüğünde olan Meydan Dükkanları projesi Türkiye’de ilk defa 65 bin metrekarelik meydanında bir arada inşa edilen resmi kurumlara komşusu konumda.


23 Şubat 2015, Pazartesi günü yapılan lansmanla görücüye çıkan Meydan Dükkanları'nın ön talep süreci 13 Mart 2015 tarihinde tamamlandı. Açık artırma 15 Mart 2015 tarihinde yapıldı.


En düşük-en yüksek dükkan muhammen bedeli: 240 bin TL-3 milyon 150 bin TL

 

En düşük metrekare birim fiyatı: 4 bin 100 TL+KDV

 

Ortalama metrekare birim fiyatı: 7 bin 200 TL

 

*Projede dükkan satışları tamamlandı.

Proje Tipi

  • Dükkan

Site Özellikleri

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Kat Planları

Yorum Yaz

  • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”