• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

Kuzey Cadde

8.000 TL'den başlayan fiyatlar

İstanbul Avrupa / Başakşehir

Proje Bilgileri

  • Yapımcı FirmaMakro İnşaat - TOKİ
  • Proje TipiDükkan
  • Konut Sayısı50
  • Arsa Alanı10984 m2
  • Konut Tipleri
  • Metrekare Alanı50 - 1500 m2
  • Teslim TarihiEylül 2019
  • Satış Durumu% 0,00 Satıldı

Proje Hakkında

TOKİ ile Makro İnşaat iş birliği ile Park Mavera 3 projesinin cadde dükkanları olarak hayata geçirilecek olan Kuzey Cadde projesi içerisinde 50 ticari dükkan barındırıyor. Kuzey Cadde projesi içerisinde yer verdiği dükkanların büyükleri 50 metrekare ile 1500 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Proje 10 bin 984 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Ödeme Seçenekleri

Kuzey Cadde projesinde yüzde 50 peşinat ile kalan kısmını teslimde ödeme imkanı sunuluyor. Peşin alımlarda yüzde 10 iskonto uygulanıyor.

Editörün Yorumu

Kuzey Cadde projesi açık arttırma ile satışa çıkıyor!

TOKİ güvencesi Makro inşaat imzası ile Kuzey Yakası projesinin hemen yanında inşa edilecek olan Kuzey Cadde projesi 50 adet cadde dükkanları ile bölgede dikkatleri üzerine çekiyor. Bölgede ticari alanların az olması ile bulunduğu alana hareketlilik kazandıracak olan Kuzey Cadde projesi 10 bin 984 metrekare alan üzerine 50 metrekare ila 1500 metrekare arasında değişiklik gösteren dükkanları ile alıcısının karşısına çıkıyor. Açık arttırma usulü ile satışları gerçekleştirilecek olan Kuzey Cadde'nin ticari alanlarının girişlerinin tamamı direk caddeye cepheli olarak tasarlanıyor. Kuzey Cadde'den ticari alan sahibi olmak isteyenlerin öncelikle Kuzey Cadde satış ofisinden şartname alması gerekiyor. Alıcılar şartnamede belirtilen tutarı TOKİ teminat hesabına yatırarak şartnamede geçen evrakları tamamlaması ile ihaleye katılım sağlayabilecek.

Konum itibarı ile Başakşehir'in gözde mevkiinde inşa edilecek olan Kuzey Cadde projesi Türkiye ve Avrupa'nın en büyük botanik parknın komşusu oluyor. Ayrıca Kuzey Yakası Otel ve Ofis Kompleksi, Türkiye'nin en büyük sağlık kompleksi olacak olan Sağlık Kent'e de komşu olacak. Kent Meydanı'na, Başakşehir ve Kayaşehir Uydukent'e yakın olacak olan Kuzey Cadde projesi yaşamın hızlı aktığı mekanlar arasında yer alacak.

En düşük metrekare fiyatı: 8 bin TL

Proje Tipi

  • Dükkan

Site Özellikleri

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Yorum Yaz

  • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”