• Projenizi Öne Çıkartmak veya yayınlatmak için

Westpoint

347.000 - 905.000 TL

Bursa / Nilüfer

Proje Bilgileri

 • Yapımcı FirmaAtış Yapı
 • Proje TipiOfis, Dükkan
 • Konut Sayısı40
 • Arsa Alanı2 m2
 • Konut Tipleri
 • Metrekare Alanı75 - 270 m2
 • Teslim TarihiHemen Teslim
 • Satış Durumu% 75,00 Satıldı

Proje Hakkında

Westpoint Bursa projesi Nilüfer Küçük Sanayi Sitesi'nin hemen yanıbaşında yükseliyor. 40 adeet mağazadan oluşan Westpoint projesinde 70 metrekare ile 270 metrekare arasında değişen mağazalar bulunuyor. Cadde ve bahçe cepheli seçeneklerde mağazaların sunulduğu Westpoint Bursa projesi lokasyonu ile dikkat çekiyor. Proje Küçük Sanayi Sitesi Bursaray İstasyonu'nun hemen karşısında yer alıyor. 

Ödeme Seçenekleri

Westpoint Bursa projesinde peşin ödemelerle mağaza sahibi olmak mümkün.

Editörün Yorumu

Atış Yapı'dan 40 dükkan!

Bursa'da hayata geçirdiği konut projeleri ile dikkat çeken Atış Yapı, ticari projesi Westpoint ile de adından söz ettiriyor. 40 ticari mağazalardan oluşan Westpoint projesi içerisinde bulundurduğu 75 metrekare ile 270 metrekare arasında değişiklik gösteren mağazalara yer veriyor. İzmir Yolu'na cepheli Küçük Sanayi Sitesi'ne komşu olan Westpoint Bursa projesi ilk etap olarak inşa ediliyor. Küçük Sanayi Bursaray Metro İstasyonu'nun hemen yanıbaşında konumlanan Westpoint projesi 3 fazdan oluşacak. İlk faz olarak hayata geçirilecek 40 adet cadde mağazaları 28 Şubat 2019'da teslim edilecek. İkinci fazı Eat&Fun Center olarak hayata geçirilecek. Eat&Fun Center'ın teslimleri ise Nisan 2020'de gerçekleşecek. Üçüncü ve son etap olarak projede yer alacak birimler ise Haziran 2021 tarihinde rezidans daireler olarak inşa edilecek. 

Westpoint Bursa projesinde 2 farklı ticari alan modeli bulunuyor. Bunlardan biri cadde mağazaları, diğeri ise iç bahçeye bakan bahçe mağazalar olarak alıcısına sunuluyor. Westpoint Bursa projesinde cadde ve bahçe dükkanlarının tamamının tavan yükseklikleri 8 metre olarak planlandı. 2 mağaza tipini birbirinden ayıran fark ise bahçe mağazalarının teraslara sahip olması oluyor. Westpoint Bursa projesinde yer alan mağazaların her biri zemine ek asma katlı olarak teslim ediliyor. 

Projenin en dikkat çeken özelliği ise satın alım ve teslimlerin ardında yapımcı firmanın mülk sahiplerine mağazalarını kiralayabilme kolaylığı sunması oluyor. Westpoint Bursa projesinde mülk sahipleri dilerlerse mülklerini yapımcı firmanın özel hizmeti ile kiraya verebiliyorlar.

En düşük- en yüksek ofis fiyatı: 347 bin TL- 905 bin TL

Proje Tipi

 • Ofis
 • Dükkan

Site Özellikleri

Bina Özellikleri

Konut Özellikleri

İnşaat Teknikleri

Yorum Yaz

 • “Kişisel verilerimin Bilgilendirme Metni’nde yer alan bilgiler ışığında işlenmesine ve kanuni ya da hizmete ve/veya iş ilişkisine bağlı fiili gereklilikler halinde Bilgilendirme Metni’nde belirtilen kişiler ile özellikle inşaat firmaları ile paylaşılmasına ve tarafıma Ticari Elektronik İleti gönderilmesine, konu hakkında tereddüde yer vermeyecek şekilde aydınlatılmış ve bilgi sahibi olarak, açık rızamla onay veriyorum.”