Kuzey Yakası

İstanbul Avrupa / Başakşehir


Projeyle İlgileniyorum
Fiyat Aralığı:

316.000 TL'den başlayan fiyatlarİletişim Bilgileri

İl / İlçe: İstanbul Avrupa / Başakşehir
Adres: Kayabas¸ı Mah. Evliya C¸elebi Cad. Emlak Konut Bas¸aks¸ehir Evleri 1. Etap 2. Kısım D Blok No:1 Du¨kkan No:168 Bas¸aks¸ehir/I·stanbul
Telefon: 0212 801 43 11
Web site: http://emlakkonutkuzeyyakasi.com/
E-Mail: info@emlakkonut.com.tr

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Emlak Konut GYO
Proje Tipi: Ofis , Dükkan
Konut Sayısı: 373
Arsa Alanı: 350000 m2
Konut Tipleri:
Metrekare Alanı: 0 - 0 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2020
Proje Etiketleri: Kuzey Yakası , Emlak Konut GYO , Kuzey Yakası Başakşehir , Başakşehir Kuzey Yakası , Başakşehir Konut Projeleri


Satış Durumu:Projeyi Paylaş:

Paylaş   Paylaş   Paylaş

Kuzey Yakası, 10 blokta yatay mimari konsepti ile az katlı geliştirildi. Projenin 7 bloğunda ticaret ve ofis işlevi tanımlanmış olup geriye kalan 2 bloğu otel ve kongre merkezine, 1 bloğu ise içerisinde spor salonu ve kapalı yüzme havuzu bulunan spor tesisine ayrıldı. Tem, E-5, 3. Köprü gibi bağlantı yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken proje, karma kullanım çok fonksiyonlu programıyla farklı beklentilere cevap veriyor.


Ödeme Seçenekleri

Kuzey Yakası projesinde yüzde 10 peşinat, 18. ve 24. aylarda yüzde 10'luk ara ödeme ve kalanı TÜFE'ye göre 120 ayda yüzde 0,50 faiz oranında taksitlendiriliyor. Ayrıca yüzde 20 peşinatla 24 ay, yüzde 30 peşinatla 36 ay, yüzde 40 peşinatla 48 ay, yüzde 50 peşinatla 60 ay vade farksız taksit yapılıyor.


Editörün Yorumu

Kuzey Yakası'nda satışlar başladı

Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir'de hayat bulan Kuzey Yakası projesi İstanbulluların hayatına değer katmaya hazırlanıyor. Dünya standartlarındaki konut projeleri, metro hattı, entegre ulaşım ağları, sosyal ve kültürel alanlar, alışveriş merkezleri, okullar ve spor alanlarına komşu bir alanda; ofisleri, ticari alanları, oteli, hayvanat bahçesi ve dünya metropollerinde görmeye alıştığımız şehir parkıyla Kuzey Yakası Başakşehir’de yepyeni bir yaşam başlatıyor. Yatay ofis konseptini sunan Kuzey Yakası parklar içerisinde huzurlu ve aktif bir iş yaşamı müjdeliyor. İstanbul’a yakışan yemyeşil bir alan üzerinde geliştirilen Kuzey Yakası’ndaki doğayla iç içe akıllı ofisler 9 Eylül tarihinde satışa sunuldu.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: “Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut olarak kent yaşamına değer katan, halkımıza daha yaşanabilir alanlar oluşturabilme vizyonuyla sektöre yön veren projelere imza atmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda 1995 yılında pilot bölge olarak çalışmalara başlanan ve 2003 yılından sonra süratle atılımların hızlandığı örnek bir şehircilik anlayışı ile planlı ve altyapılı olarak gelişmeye devam eden Başakşehir bölgesinde, Emlak Konut olarak yaklaşık 13.000 bağımsız bölüm, ulaşım, altyapı ve gerekli sosyal donatıların inşasını gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Başakşehir konum itibariyle 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Entegre Sağlık Kampüsü, Stadyumlar, Resmi Kurum Binaları ve Üniversite gibi devletimizin büyük ölçekli yatırım projeleri ile her geçen gün değerine değer katan bir bölge olma özelliğini hiçbir zaman kaybetmeyecek potansiyeliyle ön plana çıkıyor. Halen merkez olarak planladığımız alanda 5000 kişilik cami ile birlikte aynı zamanda Halkalı-3.Havalimanı metrosu, Başakşehir-Kayaşehir metrosu, Başakşehir-Olimpiyat Tramvay duraklarını ve otoparkları barındıran 25 bin metrekare alanlı meydan projemizin yapımı devam etmektedir. Bu doğrultuda şimdi de Başakşehir’de İstanbul’un iş ve sosyal yaşamına yeni bir soluk getiriyoruz. Bölge ile uyum sağlayacak, doğa ile iç içe az katlı ofis ve ticari ünitelerin olduğu proje ile iş yaşamını Kuzey Yakası’nda yeniden yorumluyoruz. Kuzey Yakası içerisinde ofisler ve ticari alanların yanı sıra; otel, spor kompleksi, konser salonu, sosyal tesisler, çocuk alanları ve hayvanat bahçesi gibi faaliyet alanlarının dışında bir de dünya metropollerinde görmeye alıştığımız devasa bir şehir parkı yer alıyor. Günün stresi ve yoğunluğundan sıyrılabileceğiniz, ailenizle vakit geçirebileceğiniz, üretkenliğin ve yaratıcılığın beslenebileceği bir ortam sunan Kuzey Yakası’nda, çocukların ve gençlerin hayallerine de büyüklerin hedeflerine de yer var. Tüm bu imkanları bir arada bulunduran Kuzey Yakası ile hem Başakşehir’e hem de İstanbul’a yeni değerler kazandıracağız.” dedi.

Ortalama metrekare birim fiyatı: 7 bin TL-7 bin 500 TL


Proje Özellikleri

Site Özellikleri

  • Standart Özellik Güvenlik
  • Standart Özellik Kameralı güvenlik
  • Lüks Özellik Kapalı otopark

Bina Özellikleri

  • Standart Özellik Asansör

Konut Özellikleri

  • Standart Özellik Merkezi ısıtma

İnşaat Teknikleri

  • Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
  • Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
  • Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
  • Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun
  • Kayabas¸ı Mah. Evliya C¸elebi Cad. Emlak Konut Bas¸aks¸ehir Evleri 1. Etap 2. Kısım D Blok No:1 Du¨kkan No:168 Bas¸aks¸ehir/I·stanbul / Başakşehir / İstanbul Avrupa / Türkiye
Kuzey Yakası |

Başakşehir / İstanbul Avrupa Emlak Endeksi

Kuzey Yakası projesinin bulunduğu bölgede emlak fiyatlarının zaman göre değişim grafiğidir.

Kuzey Yakası’nda teslimler Aralık 2020’de başlıyor

İstanbul’un yeni yakası olarak tanımlanan Kuzey Yakası projesinde teslimler Aralık 2020’de hedefleniyor.

Kuzey Yakası’nda ofisler 317 bin liradan başlıyor

Emlak Konut GYO’nun Başakşehir’de yükselen projesi Kuzey Yakası’nda yer alan ofisler 317 bin liradan başlıyor.

Emlak Konut Kuzey Yakası ticarilerinde fiyatlar!

Kuzey Yakası Emlak Konut ticarileri kapsamında ofis fiyatları 317 bin lira seviyesinden başlıyor.

Kuzey Yakası, İstanbul Başakşehir’e kuruluyor!

Emlak Konut GYO, reklam filmleriyle merak uyandırdığı Kuzey Yakası projesini İstanbul Başakşehir'e kuruyor.

Kuzey Yakası'nda ofisler 349 bin TL'den başlayacak

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Başakşehir'de yükselen "Kuzey Yakası" projesinde yer alan ofisler, 349 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Emlak Konut'tan Başakşehir'e Kuzey Yakası projesi!

İstanbul’un yeni yakası “Kuzey Yakası”, milyonlarca İstanbullunun hayatına değer katmak için Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de hayat buluyor.

Proje ile ilgili bilgi al!
ʌ