Propa İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista projesi tek blokta 246 daireden meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra 13 mağaza da yer alıyor. Propa Bista projesinde 3 farklı tipte 1+1 daire, 6 farklı tipte 2+1 daire seçeneği bulunuyor. 2+1 dairelerde özellikle kapalı mutfak ve ebeveyn banyosuna yer verildi.


21.09.2017 Propa Vista Fiyat Listesi

Daire TipiFiyat Aralığı
1+1380.000 TL’den başlayan fiyatlarla
2+1649.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Ödeme Seçenekleri

Propa Vista'da 30 ayda sıfır faiz, 60 ayda yüzde 0,10, 120 ayda yüzde 0,45 oranında faizle kredi kullanılabiliyor.


Editörün Yorumu

"Propa Vista'nın tamamını 2017 yılı sonuna kadar satacağız"

Markalı konut sektöründe "Limited Edition" konseptiyle projeler geliştiren Propa İnşaat, Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemini getiriyor. Metro ve E-5’e doğrudan bağlantıya sahip Propa Vista projesinde ön lansman dönemi 7 Ekim 2016 tarihinde başladı. Tamamı güney cepheli olan projede daireler Adalar ve deniz manzarasına sahip. Propa Vista, birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Site sakinlerinin gündelik tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Vista Çarşı, proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan Vista Meydan, kişiye özel kullanım alanları sunan Vista Plus bulunuyor. 

Propa CEO’su Can Özçiçek, Propa Vista projemizle birlikte yatırımcılarımıza yüksek kazanç vaat ediyoruz. Kat karşılığı yöntemi yerine kendi arsalarımızda proje üretiyoruz. Propa Vista’nın arsasını 2015’te satın aldık. Propa’nın farkını ortaya koyduğumuz projelerden biris Propa Vista. Kartal’da E5 aksı üzerinde, 8 dönüm arazi üzerinde yükselirken yola 100 metre cephesiyle dikkat çekiyor. Kadıköy-Kartal metrosunun Yakacık istasyonu projenin yanı başında yükseliyor. Sadece metroya yakınlığı Propa Vista için büyük bir avantaj. Metroya yakınlık, İstanbul gibi bir şehirde en önemli nokta olarak görüyoruz. Metro dışında diğer toplu taşıma durakları projenin hemen önünde bulunuyor. Projemizi tasarlarken müşterilerimize neye ihtiyaç duyduğunu sorduk. Burada çıkan sonuçlar, projemizin çıkış noktası oldu. Burada ihtiyaç temasını hep ön planda tuttuk. Propa Vista birçok özelliği içerisinde barındırırken, Kartal’da plus konseptiyle kişiye özel alanlar sunuyor. Plus alanlarda ev kavramını dört duvarın dışına çıkarmayı hedefliyoruz. Projede yaşayanlar, şehir dışındaki akrabaları geldiği zaman ağırlanabilecek misafir evi tasarladık. 2+1 misafir evini çok cüzi bir ücretle kiralama fırsatı sunuyoruz. Kartal sadece konut anlamında değil ofis ve iş yatırımlarına da ev sahipliği yapıyor. Biz de bu kapsamda çalışma alanları tasarladık ve ofisleri evlerin altına taşıdık. Lansman öncesi dönemde satışların yüzde 65’i tamamlandı. Yıl sonuna kadar projenin tamamen satılmasını öngörüyoruz" dedi. 

En düşük konut fiyatı: 380 bin TL


Proje Özellikleri

Site Özellikleri

 • Standart Özellik Güvenlik
 • Standart Özellik Kameralı güvenlik
 • Ultra Lüks Özellik Deniz manzarası
 • Ultra Lüks Özellik Adalar manzarası
 • Lüks Özellik Kapalı otopark

Bina Özellikleri

 • Standart Özellik Asansör

Konut Özellikleri

 • Lüks Özellik Ebeveyn banyosu

İnşaat Teknikleri

 • Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
 • Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
 • Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
 • Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun
 • Cumhuriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 Kartal/İstanbul / Kartal / İstanbul Anadolu / Türkiye
Propa Vista |

Propa Vista

İstanbul Anadolu / Kartal


Projeyle İlgileniyorum
Fiyat Aralığı:

380.000 TL'den başlayan fiyatlarİletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 Kartal/İstanbul
Telefon: 0216 452 10 65
Web site: http://propavista.com/
E-Mail: info@propa.com.tr

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Propa İnşaat
Proje Tipi: Daire,Dükkan
Konut Sayısı: 246
Arsa Alanı: 8000 m2
Konut Tipleri: 1+1,2+1
Metrekare Alanı: 59 - 121 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2018
Proje Etiketleri: Propa Vista,Propa İnşaat


Satış Durumu:Projeyi Paylaş:

Paylaş Paylaş Paylaş

Proje ile ilgili bilgi al!
ʌ