Propa İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista projesi tek blokta 246 daireden meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra 13 mağaza da yer alıyor. Propa Bista projesinde 3 farklı tipte 1+1 daire, 6 farklı tipte 2+1 daire seçeneği bulunuyor. 2+1 dairelerde özellikle kapalı mutfak ve ebeveyn banyosuna yer verildi.


22.05.2017 Propa Vista Fiyat Listesi

Daire TipiFiyat Aralığı
1+1298.000 TL’den başlayan fiyatlarla
2+1550.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Ödeme Seçenekleri

Ön lansman avantajları devam eden Propa Vista'da yüzde 10 peşinat, 30 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla konut sahibi olmak mümkün.


Editörün Yorumu

Propa Vista'da 2 ayda yüzde 40'ı satıldı

Markalı konut sektöründe "Limited Edition" konseptiyle projeler geliştiren Propa İnşaat, Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemini getiriyor. Metro ve E-5’e doğrudan bağlantıya sahip Propa Vista projesinde ön lansman dönemi 7 Ekim 2016 tarihi itibariyle başladı. Tamamı güney cepheli olan projede daireler Adalar ve deniz manzarasına sahip. Propa Vista, birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Site sakinlerinin gündelik tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Vista Çarşı, proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan Vista Meydan, kişiye özel kullanım alanları sunan Vista Plus bulunuyor. Propa CEO’su Can Özçiçek, “Satış ofisine geldiklerinde tasarım ve sunum açısından çok farklı ve etkileyici bir ortamla karşılaştıklarını dile getiriyorlar. Ön lansman döneminde sunduğumuz cazip fiyatları ve kişiye özel ödeme imkanlarını gördüklerinde ise alım kararı veriyorlar ve satış işlemini gerçekleştiriyoruz. 2 ay gibi kısa bir sürede satışların yüzde 40’ını tamamladık. Özellikle, her 2 cephesi de güneye bakan ve manzaralı 120 metrekarelik 2+1 evlerimiz tercih ediliyor” dedi.

E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olan Propa Vista projesi Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Propa CEO’su Can Özçiçek, “Proje E-5 üstünde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olmasının yanı sıra, Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Proje, konum avantajıyla benzersiz ulaşım kolaylığı sunuyor. Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Proje sakinleri; evlerine artı olarak ‘Misafir Evi’, ‘Mutfak Atölyesi’, ‘Donanımlı Ofis’ ve ‘Toplantı Odaları gibi artı unsurları diledikleri zaman kullanabilecek ve sadece kullandıkları kadar ödeyecek” şeklinde konuştu.

En düşük-en yüksek konut fiyatı: 298 bin TL-550 bin TL


Proje Özellikleri

Site Özellikleri

 • Standart Özellik Güvenlik
 • Standart Özellik Kameralı güvenlik
 • Ultra Lüks Özellik Deniz manzarası
 • Ultra Lüks Özellik Adalar manzarası
 • Lüks Özellik Kapalı otopark

Bina Özellikleri

 • Standart Özellik Asansör

Konut Özellikleri

 • Lüks Özellik Ebeveyn banyosu

İnşaat Teknikleri

 • Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
 • Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
 • Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
 • Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun
 • Cumhuriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 Kartal/İstanbul / Kartal / İstanbul Anadolu / Türkiye
Propa Vista |

Propa Vista

İstanbul Anadolu / Kartal


Projeyle İlgileniyorum
Fiyat Aralığı:

298.000 - 550.000 TLİletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 Kartal/İstanbul
Telefon: 0216 452 10 65
Web site: http://propavista.com/
E-Mail: info@propa.com.tr

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Propa İnşaat
Proje Tipi: Daire,Dükkan
Konut Sayısı: 246
Arsa Alanı: 0 m2
Konut Tipleri: 1+1,2+1
Metrekare Alanı: 59 - 121 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2018
Proje Etiketleri:


Satış Durumu:Projeyi Paylaş:

Paylaş  Paylaş

Proje ile ilgili bilgi al!
ʌ