Gülan Grup tarafından hayata geçirilen Otostat projesi 130 bin metrekarede teras dahil her kata bağımsız giriş imkanı olan 4 katlı bir kompleks, 340 bağımsız birimden oluşuyor. 40 ayrı tipte işyeri bulunan projede işyerlerinin büyüklüğü 180 metrekare ile 2.500 metrekare arasında değişiyor. Şehir dışından gelecek olanlar için toplantı salonlarının da yer aldığı 24 odalı bir otel de Otostat kompleksi içinde bulunacak. 


Ödeme Seçenekleri

Otostat projesinde Türkiye’nin köklü finans kurumlarıyla işbirliği sayesinde aylık yüzde 0,95 faiz oranı ile 120 aya kadar kredi imkânı sunuluyor.


Editörün Yorumu

Otostat'ın yüzde 10'u lansman öncesinde satıldı

Otomotiv sektörünün öncü markalarının yetkili bayileri, 2’nci el pazarında hizmet veren firmalar, galeriler ve otomobil tedarikçilerini bir arada toplayacak olan Otostat, yatırımcının radarında olan TEM Sancaktepe’de kuruluyor. Otostat projesi, 200 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor. Birinci etabı 2017 yılının son çeyreğinde hizmete girecek olan Otostat Projesi, 2018 yılı sonunda tamamlanacak. Kompleksteki işyerlerinin yüzde 10’u ise şimdiden satıldı. İstanbul Anadolu Yakası’nın en fazla değerlenen bölgesinde yapımı süren Otostat’ı ziyarete gelenler arabasıyla tüm dükkanları gezebilecek ve istediği işyerinin önüne park edebilecek. Ayrıca 1200 araçlık otoparkta firmalara araç stoğu yapma imkanı sağlanacak. Sancaktepe’de metrekare fiyatları son 2 yılda yüzde 17,5 artış kaydetti. Bölgeye yapılan yatırımlar sayesinde önümüzdeki yıllarda daha yüksek oranda getiri sağlanacağı öngörülüyor. Gülan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Alp Gülan, Otostat’da bir otomotiv galerisinin tüm ihtiyaçlarının ortak hizmetler sayesinde karşılanacağına dikkat çekti. Gülan, bir galerinin sadece gece güvenlik elemanı için aylık 3.000 TL ödediğinin altını çizerek Otostat’da bundan tasarruf sağlanacağını ifade etti. Otostat’daki bu eko sistem dahilinde herkesin kazanacağı bir yapı oluşacaktır. Kompleksteki ünitelerin satışlarının yanında, işyerlerinin kiralamasını da yapılacak. Otostat ayrıca son derece iyi bir yatırım aracı. Bir konut projesi 20 yıldan fazla bir sürede kendi amortismanını sağlarken, Otostat’ın ticari işyerlerinde bu süre çok daha kısalacak. 

TEM Sancaktepe’de yapımı devam eden proje, Ataşehir Finans Merkezine 8 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 17 kilometre, Kadıköy Minibüs Yolu’na 15 kilometre, TEM Çamlıca gişelerine 4 kilometre mesafede bulunuyor.

En düşük işyeri fiyatı: 950 bin TL

En düşük-en yüksek metrekare birim fiyatı: 4 bin 500 TL-6 bin TL


Proje Özellikleri

Site Özellikleri

 • Standart Özellik Kafe
 • Standart Özellik Restoran
 • Standart Özellik Güvenlik
 • Standart Özellik Kameralı güvenlik
 • Lüks Özellik Kapalı otopark

Bina Özellikleri

 • Standart Özellik Asansör

İnşaat Teknikleri

 • Standart Özellik Yapı denetimi yapılmış
 • Standart Özellik Zemin etüdü yapılmış
 • Standart Özellik Deprem yönetmeliğine uygun
 • Standart Özellik Yalıtım yönetmeliğine uygun
 • Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. Yadigar Sok. Samandıra-Sancaktepe/İstanbul / Sancaktepe / İstanbul Anadolu / Türkiye
Otostat |

Otostat

İstanbul Anadolu / Sancaktepe


Projeyle İlgileniyorum
Fiyat Aralığı:

950.000 TL'den başlayan fiyatlarİletişim Bilgileri

Adres: Eyüp Sultan Mah. Mehmet Akif Cad. Yadigar Sok. Samandıra-Sancaktepe/İstanbul
Telefon: 0216 540 3 540-0216 466 4 466
Web site: http://otostat.com.tr
E-Mail: info@otostat.com.tr

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Gülan Grup
Proje Tipi: Dükkan
Konut Sayısı: 340 bağımsız bölüm
Arsa Alanı: 43695 m2
Konut Tipleri:
Metrekare Alanı: 180 - 2500 m2
Teslim Tarihi: Aralık 2018
Proje Etiketleri:


Satış Durumu:Projeyi Paylaş:

Paylaş  Paylaş

Proje ile ilgili bilgi al!
ʌ