Kartal'da 2 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Royal Marine Business Center projesi 32 metre yüksekliği, 51 metre uzunluğu ve 28 metre genişliği ile devasa bir yatı andırıyor. Binanın zemin altında toplantı salonları ve otoparkların bulunduğu iki kat, zemin katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 kat bulunuyor. Katların tavan yüksekliği zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak dizayn edildi.


Editörün Yorumu

Royal Marine Business Center ile iş yaşamı yeni konseptle tanışacak

Kartal'da inşa ettiği kule rezidans ve ofis projeleriyle dikkat çeken Royal Group, farklı bir business center projesine başlıyor. Royal Marine Business Center adıyla yükselen proje, mimarisiyle bembeyaz lüks bir yatı andırıyor. D-100 karayoluna cepheli bir konumda bulunan Royal Marine Business Center şimdiden yatırımcıların ve iş adamlarının ilgi odağı haline geldi. Metro istasyonuna komşu konumda bulunan projeye lokasyon bakımından kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Marine Business Center projesindeki önemli özelliklerden biri de; dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılmış olması. Bu sistem Royal Marin Business Center’ı ayrıcalıklı kılıyor. D-100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bölgede meydana gelen ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek binanın içine kesinlikle yansıtmayan bu teknoloji sayesinde binada yaşayan insanların konfor düzeyi bir kat daha artıyor.

Binada toplam 7 bin metrekareye yakın kullanım alanı mevcut. Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin 1..bodrum katında bütün katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.Böylece normal katlarda gereksiz yere büyük toplantı salonları ile mekan israfından kaçınılıyor. Aynı zamanda 1.bodrum kat restoran ve cafe bölümü olarak da kullanılabiliyor. Henüz satışa sunulmayan Royal Marine Business Center projesinde ofislerin kat olarak satılması planlanıyor.

*Projede fiyatlar ve teslim tarihi henüz belli değil.


Ödeme Seçenekleri

Royal Marine Business Center'da ödeme koşulları henüz belli değil.


Proje Özellikleri

Site Özellikleri

  • Standart ÖzellikGüvenlik
  • Standart ÖzellikKameralı güvenlik
  • Lüks ÖzellikKapalı otopark

Bina Özellikleri

  • Standart ÖzellikAsansör

İnşaat Teknikleri

  • Standart ÖzellikYapı denetimi yapılmış
  • Standart ÖzellikZemin etüdü yapılmış
  • Standart ÖzellikDeprem yönetmeliğine uygun
  • Standart ÖzellikYalıtım yönetmeliğine uygun
  • Topselvi Mah. Kartal/İstanbul / Kartal / İstanbul Anadolu / Türkiye
Royal Marine Business Center

Royal Marine Business Center

İstanbul Anadolu / Kartal


Projeyle İlgileniyorum

YENİ PROJEİletişim Bilgileri

Adres:Topselvi Mah. Kartal/İstanbul
Telefon:444 5 795
Web:http://www.royalgroup.com.tr/
E-Mail: info@royalgroup.com.tr

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma: Royal Group
Proje Tipi: Ofis
Konut Sayısı: 6
Arsa Alanı: 2000 m2
Konut Tipleri:
Metrekare Alanı: 0 - 0 m2
Teslim Tarihi: Ocak 2019

Satış Durumu:

Proje ile ilgili bilgi al!
ʌ