Emlaktasondakika Anasayfa
Proje Ara
 
Royal Marine Business Center
0 - 0 TL
İstanbul Anadolu / Kartal
Puan ver :
Fotoğraflar
Harita

İletişim Bilgileri

Adres :

Topselvi Mah. Kartal/İstanbul

Telefon :

444 5 795

Web :

http://www.royalgroup.com.tr/

E-mail :

info@royalgroup.com.tr

Satış Durumu

Satıldı
Satılmadı

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma :

Royal Group

Proje Tipi :

Ofis

Konut Sayısı :

6

Arsa Alanı :

2000 m2

Konut Tipleri :


Metrekare Alanı :

0 - 0 m2

Teslim Tarihi :

Ocak 2019
Editörün Yorumu

Royal Marine Business Center ile iş yaşamı yeni konseptle tanışacak


Kartal'da inşa ettiği kule rezidans ve ofis projeleriyle dikkat çeken Royal Group, farklı bir business center projesine başlıyor. Royal Marine Business Center adıyla yükselen proje, mimarisiyle bembeyaz lüks bir yatı andırıyor. D-100 karayoluna cepheli bir konumda bulunan Royal Marine Business Center şimdiden yatırımcıların ve iş adamlarının ilgi odağı haline geldi. Metro istasyonuna komşu konumda bulunan projeye lokasyon bakımından kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Marine Business Center projesindeki önemli özelliklerden biri de; dış cephe cam giydirme uygulamasında  “Akustik İzolasyon Teknolojisi” kullanılmış olması. Bu sistem Royal Marin Business Center’ı ayrıcalıklı kılıyor. D-100 karayolu gibi günde milyonlarca motorlu aracın geçtiği bölgede meydana gelen ses kirliliğini yüzde yüz önleyerek binanın içine kesinlikle yansıtmayan bu teknoloji sayesinde binada yaşayan insanların konfor düzeyi bir kat daha artıyor.


Binada toplam 7 bin metrekareye yakın kullanım alanı mevcut. Royal Marine Business Center, çok amaçlı kullanım bölümleri ile büyük şirketlerin genel merkezi olarak hizmet verebilecek konseptte inşa ediliyor. Projenin 1..bodrum katında bütün katlardaki personelin toplantılarını rahatlıkla yapabileceği genişlikte modern toplantı ve sunum salonları yer alıyor.Böylece normal katlarda gereksiz yere büyük toplantı salonları ile mekan israfından kaçınılıyor. Aynı zamanda 1.bodrum kat restoran ve cafe bölümü olarak da kullanılabiliyor. Henüz satışa sunulmayan Royal Marine Business Center projesinde ofislerin kat olarak satılması planlanıyor.


*Projede fiyatlar ve teslim tarihi henüz belli değil.


Ödeme Seçenekleri

Royal Marine Business Center'da ödeme koşulları henüz belli değil.


Proje Hakkında

Kartal'da 2 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan Royal Marine Business Center projesi 32 metre yüksekliği, 51 metre uzunluğu ve 28 metre genişliği ile devasa bir yatı andırıyor. Binanın zemin altında toplantı salonları ve otoparkların bulunduğu iki kat, zemin katı ve üzerinde önden arkaya doğru kısalarak gerçek bir lüks yat formu verilmiş 6 kat bulunuyor. Katların tavan yüksekliği zeminde 5 metre, üst katlarda ise yaklaşık 3.5 metre olarak dizayn edildi.


Olanaklar

  Site Özellikleri

 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark

  Bina Özellikleri

 • Asansör

  İnşaat Teknikleri

 • Deprem yönetmeliğine uygun
 • Yalıtım yönetmeliğine uygun
 • Yapı denetimi yapılmış
 • Zemin etüdü yapılmış

İlgili Haberler
Firmanın Diğer Projeleri