Emlaktasondakika Anasayfa
Proje Ara
 
Propa Vista
286.000 - 550.000 TL
İstanbul Anadolu / Kartal
Puan ver :
Fotoğraflar
Videolar
Harita

İletişim Bilgileri

Adres :

Cumhuriyet Mah. Abdi İpekçi Cad. No:2 Kartal/İstanbul

Telefon :

0216 452 10 65

Web :

http://propavista.com/

E-mail :

info@propa.com.tr

Satış Durumu

Satıldı
Satılmadı

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma :

Propa İnşaat

Proje Tipi :

Daire , Dükkan

Konut Sayısı :

246

Arsa Alanı :

0 m2

Konut Tipleri :

1+1 , 2+1

Metrekare Alanı :

59 - 121 m2

Teslim Tarihi :

Aralık 2018
Editörün Yorumu

Propa Vista'da 2 ayda yüzde 40'ı satıldı

 

Markalı konut sektöründe "Limited Edition" konseptiyle projeler geliştiren Propa İnşaat, Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemini getiriyor. Metro ve E-5’e doğrudan bağlantıya sahip Propa Vista projesinde ön lansman dönemi 7 Ekim 2016 tarihi itibariyle başladı. Tamamı güney cepheli olan projede daireler Adalar ve deniz manzarasına sahip. Propa Vista, birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor. Site sakinlerinin gündelik tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri Vista Çarşı, proje önünde kentsel buluşma noktası niteliğinde tasarlanan Vista Meydan, kişiye özel kullanım alanları sunan Vista Plus bulunuyor. Propa CEO’su Can Özçiçek, “Satış ofisine geldiklerinde tasarım ve sunum açısından çok farklı ve etkileyici bir ortamla karşılaştıklarını dile getiriyorlar. Ön lansman döneminde sunduğumuz cazip fiyatları ve kişiye özel ödeme imkanlarını gördüklerinde ise alım kararı veriyorlar ve satış işlemini gerçekleştiriyoruz. 2 ay gibi kısa bir sürede satışların yüzde 40’ını tamamladık. Özellikle, her 2 cephesi de güneye bakan ve manzaralı 120 metrekarelik 2+1 evlerimiz tercih ediliyor” dedi.


E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olan Propa Vista projesi Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Propa CEO’su Can Özçiçek, “Proje E-5 üstünde ayrıcalıklı bir noktada konumlanıyor. Proje alanı, E-5’e 90 metre uzunluğunda cepheye sahip olmasının yanı sıra, Yakacık Adnan Kahveci Metro İstasyonu’na sadece 10 metre uzaklıkta. Proje, konum avantajıyla benzersiz ulaşım kolaylığı sunuyor. Propa Vista projesiyle Anadolu Yakası’na ilk kez “kullan - öde” sistemi geliyor. Proje sakinleri; evlerine artı olarak ‘Misafir Evi’, ‘Mutfak Atölyesi’, ‘Donanımlı Ofis’ ve ‘Toplantı Odaları gibi artı unsurları diledikleri zaman kullanabilecek ve sadece kullandıkları kadar ödeyecek” şeklinde konuştu.


En düşük-en yüksek konut fiyatı: 286 bin TL-550 bin TL


Ödeme Seçenekleri

Ön lansman avantajları devam eden Propa Vista'da yüzde 10 peşinat, 30 ay vade ve sıfır faiz fırsatıyla konut sahibi olmak mümkün.


1+1 : 286.000 TL den başlayan fiyatlarla
2+1 : 550.000 TL den başlayan fiyatlarla

Proje Hakkında

Propa İnşaat tarafından Kartal'da hayata geçirilen Propa Vista projesi tek blokta 246 daireden meydana geliyor. Projede dairelerin yanı sıra 13 mağaza da yer alıyor. Propa Bista projesinde 3 farklı tipte 1+1 daire, 6 farklı tipte 2+1 daire seçeneği bulunuyor. 2+1 dairelerde özellikle kapalı mutfak ve ebeveyn banyosuna yer verildi.


Olanaklar

  Site Özellikleri

 • Adalar manzarası
 • Deniz manzarası
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark

  Bina Özellikleri

 • Asansör

  Konut Özellikleri

 • Ebeveyn banyosu

  İnşaat Teknikleri

 • Deprem yönetmeliğine uygun
 • Yalıtım yönetmeliğine uygun
 • Yapı denetimi yapılmış
 • Zemin etüdü yapılmış

İlgili Haberler
Firmanın Diğer Projeleri