Emlaktasondakika Anasayfa
Proje Ara
 
Ofis Karat Bakırköy
0 - 0 TL
İstanbul Avrupa / Bakırköy
Puan ver :
Fotoğraflar
Harita

İletişim Bilgileri

Adres :

Yenimahalle Mah. İstanbul Cad. Bakırköy/İstanbul

Telefon :

0212 659 60 93

Web :

http://ofiskaratbakirkoy.com/

E-mail :

bilgi@basyapiinsaat.com

Satış Durumu

Satıldı
Satılmadı

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma :

Baş Yapı - Elit Vizyon - Elit Vizyon

Proje Tipi :

Ofis

Konut Sayısı :

0

Arsa Alanı :

5250 m2

Konut Tipleri :


Metrekare Alanı :

0 - 0 m2

Teslim Tarihi :

Mart 2019
Editörün Yorumu

Ofis Karat Bakırköy için ön talep toplanıyor


Bir süredir merakla beklenen Ofis Karat Bakırköy projesi Bakırköy Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin bulunduğu arsa üzerinde inşa ediliyor. Ön talep aşamasında olan projenin detayları henüz açıklanmadı. Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında yer alan Ofis Karat Bakırköy projesinde 20 yıla kadar vade imkanı sunuluyor. 5 yılda sıfır faiz, 10 yılda yüzde 0,45, 20 yılda ise yüzde 0,79 faiz oranıyla projeden ofis sahibi olmak mümkün. Kampanya kapsamında yüzde 5 peşinat avantajı da sunuluyor.


Emlak Konut GYO'nun en değerli arsalarından biri olan Bakırköy Yenimahalle arsasının ihalesini Baş Yapı kazanmıştı. Mart 2016 tarihinde yapılan ihalenin ikinci oturumunda Baş Yapı 200 milyon liralık proje değeri ve bunun yüzde 31'i olan 62 milyon lirayı arsa payı olarak kuruma teklif etti.

 

*Projede ofis sayısı, teslim tarihi, ofislerin büyüklüğü ve fiyatları henüz belli değil.


Ödeme Seçenekleri

Ofis Karat Bakırköy projesinde Emlak Konut GYO'nun "Güçlü Türkiye için birlik vakti" kampanyası kapsamında yer alıyor. 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında projeden ofis satın alanlar yüzde 5 peşinat avantajı sunuluyor. Ayrıca anlaşma yapılan bankalardan 20 yılda yüzde 0,79, 10 yılda yüzde 0,45, 5 yılda ise sıfır faizle kredi kullanılabiliyor. Anlaşmalı bankalar arasında Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası bulunuyor.


Proje Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen Ofis Karat Bakırköy projesi Baş Yapı, Güney Gayrimenkul, Elit Vizyon imzası taşıyor. 5 bin 250 metrekarelik arsa üzerine kurulan projede tüm birimler ofislerden meydana geliyor.


Olanaklar

  Site Özellikleri

 • Deniz manzarası
 • Güvenlik
 • Kameralı güvenlik
 • Kapalı otopark

  Bina Özellikleri

 • Asansör

  İnşaat Teknikleri

 • Deprem yönetmeliğine uygun
 • Yalıtım yönetmeliğine uygun
 • Yapı denetimi yapılmış
 • Zemin etüdü yapılmış

İlgili Haberler
Firmanın Diğer Projeleri