Emlaktasondakika Anasayfa
Proje Ara
 
Cadde Flora
Satışı Tamamlanmıştır
İstanbul Avrupa / Başakşehir
Puan ver :
Fotoğraflar
Plan & Kroki
Harita

İletişim Bilgileri

Adres :

Hoşdere Cad. Bahçekent Emlak Konut Hoşdere 2. Etap Başakşehir/İstanbul

Telefon :

444 58 13

Web :

http://www.caddeflora.com/

E-mail :

info@bahcekentflora.com

Satışı Tamamlanmıştır

Satıldı
Satılmadı

Proje Bilgileri

Yapımcı Firma :

İzka İnşaat - Dağ Mühendislik - Sıtar İnşaat

Proje Tipi :

Dükkan

Konut Sayısı :

260

Arsa Alanı :

74000 m2

Konut Tipleri :


Metrekare Alanı :

20 - 500 m2

Teslim Tarihi :

Eylül 2016
Editörün Yorumu

Cadde Flora, açık artırmayla satışa çıktı


İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir Bahçekent’te yeralan Cadde Flora ticari üniteleri, Emlak Konut güvencesiyle satışa sunuldu. Açık artırma usulüyle ve KDV hariç 195 bin TL’den başlayan muhammen bedellerle 26 Nisan 2015’te satışa çıkarıldı.


Bahçekent Flora'nın ticari birimleri olan Cadde Flora, 1 milyon kişinin yaşayacağı bir bölgede inşa ediliyor. Yüzbinleri kendine çeken potansiyeldeki Şehir Parkı'nın hemen yanında bulunan Bahçekent Flora projesi hastane, okul ve sosyo-kültürel alanlarla iç içe yer alıyor. 


TEM Otoyolu'na yakınlığıyla kolay ulaşım sağlanan Bahçekent bölgesi, 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu'na yakınlığıyla daha da değerlenecek. Cadde Flora'da kuaföreden restorana çok çeşitli ihtiyaçlara yönelik tasarlanan ve yatırım açısından avantajlı dükkanlar yer alıyor.

 

Cadde Flora kapsamında üretilen ve 26.04.2015 tarihinde ihalesi gerçekleştirilen ve satışa sunulan 260 adet ticari üniteden 52 adet ticari üniteye teklif geldi. İhalede teklif gelen 52 adet ticari ünitenin muhammen satış bedelleri toplamı KDV dahil 38 milyon 385 bin TL'den KDV dahil 40 milyon 675 bin TL yükseldi.


En düşük muhammen bedel: 195 bin TL (KDV hariç)

 

*Satışlar tamamlandı.


Ödeme Seçenekleri

Cadde Flora'da uygun ödeme koşulları sunuluyor.


Proje Hakkında

Emlak Konut GYO güvencesiyle İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat ortaklığı tarafından inşa edilen Cadde Flora projesi 260 ticari üniteden oluşuyor. Ticar ünitelerin büyüklükleri 20 metrekareden başlıyor, 500 metrekarenin üzerine çıkıyor. bir bölgeye hitap ediyor. 22 bin m2 rekreasyon alanına sahip ‘Cadde Flora'; etkinlik alanları, süs havuzları ve yeşil alanlarıyla alışverişin de ötesinde her zaman yaşayan bir mekan olma özelliği taşıyor.


Olanaklar

    Site Özellikleri

  • Açık otopark
  • Güvenlik

İlgili Haberler
Firmanın Diğer Projeleri